Vinný sklep

a po(VINNÁ) zastávka

Vinný sklep


Vinný sklep se nachází přímo pod apartmány a naši hosté mají přístup k vlastním kójím s vínem. Tam si po celou dobu pobytu mohou doplňovat zásoby a při odjezdu poté spotřebu vyrovnáme.

Nově nabízíme ŘÍZENÉ DEGUSTACE se sommelierem.

Cena pro hosty našich apartmánů je:

200 Kč/os. - ochutnávka 6 vzorků vína - délka trvání 60 min.

Při dalším zájmu je možné posedět i zůstat déle, následná konzumace je poté účtována dle spotřeby. Jen upozorňujeme, že ve 22:00 je vyžadován noční klid a sklep se uzavírá, zvolte tedy raději dřívější začátek :-) 

V případě zájmu o občerstvení nabízíme studenou i teplou variantu rautů.

Budeme se na Vás těšit a nezapomeňte, že u nás není špatného počasí - ve sklepě je vždycky dobře :-)

Řízené degustace ve sklípku - pro všechny zájemce

Degustace rádi připravujeme i pro ty, kteří nejsou hosty našeho ubytování. Stačí zavolat na tel.: 603 592 495 a domluvit si termín. Děkujeme.

(po)VINNÁ zastávka  - Hlohovec

Ať již budete na procházce kolem Hlohoveckého rybníka nebo jen budete mít chuť na pohárek dobrého vína, zastavte se za námi na naši (po)VINNOU zastávku! V klidné lokalitě na konci malebné obce Hlohovec můžete ochutnat lokální vína naší vlastní výroby. Téměř všechna vína jsou vyrobena metodou Sur-lie, která jim dodává jedinečnou a charakteristickou chuť. A pokud nás nezastihnete na místě, stačí na nás zazvonit nebo zavolat na tel.: 603 592 495 - budeme se na Vás těšit!

Vytvořte si webové stránky zdarma!